Ana Sayfa
» Hakkımızda
» İlaçlama yöntemleri
» Fare ilaçlama Yöntemleri
» Zararlılar
» Belgelerimiz
» İletişim
ALPHAMOST

 

 ALPHAMOST  SC

                        

   Etken maddesi ALPHACYPERMETHRİN olan formülasyonu ile kalıcı ve etkin çözümdür.Su bazlı mikrokristal yapıya sahiptir.Haşereler için öldürücü etkiyi arttıran mikrokristal teknoloji su bazlı yapısı ile daha kolay ve güvenli kullanım imkanı sağlar.Etkinliği kanıtlanan formülü ile Haşereler üzerinde en kısa zamanda öldürücü sonuç verir.

   ALPHAMOST SC  Sağlık Bakanlığından  Ruhsatlı insan sağlığına ve çevreye zararsız Karasinek,Sivrisinek,ve Hamamböceği gibi haşerelerin mücadelesinde evlerde kullanılabilen ve kesin sonuç veren ALPHACYPERMETHRİN  etken maddeli Süspansiyon Konsantre SC tipi İnsektisittir.

     ÖZELLİKLERİ

    Güçlü ve etkili ALPHACYPERMETHRİN maddesi ile 2-4 ay arasında etkinlik gösterir.Lekesiz ve kokusuzdur.Aktif maddesi Mikrokristal teknolojisi kullanılarak Mikrokristal yapı kazanmıştır.Su bazlıdır.Yanma,Parlama,Patlama,ve tahriş gibi olumsuz etkileri yoktur.Güçlü öldürücü ve düşürücü etkilidir.Kullanımı kolaydır.Lekesiz ve kokusuz olduğu için Hastane,Lokanta,Otel,Ev gibi kapalı yaşam alanlarında rahatlıkla Sağlıklı olarak kullanılır.Güvenilirliği artırmak amacıyla formülasyonda aromatik solventler kullanılmıştır. İnsan  sağlığına  Herhangi  bir zarar teşkil etmeyen  bu  ilaç  ,   rahatlıkla kapalı alanlarda  ve  insanların yaşadığı  alanlarda  kullanılabilr.

Formülasyon Bileşimi

Oranı

Etkinliği

Formülasyon LD 50

Aktif Madde LD 50

Alphacypermethrin

100gr /lt

Öldürücü

>15000mgr/kg

79-400mgr/kg

     HAMAMBÖCEĞİ UYGULAMASINDA   SIRT TİPİ PULVERİZATÖRLERLE 0,3-0,5M LİK BANT ŞEKLİNDE SPREYLEME  UYGULAMA YAPILIR.LEKE VE KALINTI BIRAKMADIĞI ve KOKUSUZ OLDUĞU İÇİN SU İLE UYGULAMA YAPMANIN SAKINCALI OLMADIĞI TÜM YÜZEYLERDE KULLANILABİLİR.

      UÇAN HAŞERE ( KARASİNEK ,SİVRİSİNEK) UYGULAMALARINDA İÇ VE DIŞ MEKANLARDA HER TÜRLÜ İLAÇLAMA MAKİNALASI İLE DAHA ÇOK ULV KULLANILARAK YADA SICAK SİSLEME DUMANLAMA YAPILARAK UYGULAMA YAPILABİLİR.   

     ALPHAMOST SC nin  haşerelere karşı etkisini arttıran özelliklerinden birisi Mikrokristal yapısıdır.İnsektisitlerin uygulandığı yüzeylerin yapısı ,İnsektisitin etki süresini faktörlerdendir.Emilsiyon ve Solüsyon formlarındaki İnsektisitler , gözenekli yüzeyler tarafından emilirler ve Haşerelere karşı etki süreleri azalır.ALPHAMOST SC ise MİKROKRİSTAL YAPISI özelliği sayesinde yüzeylere daha uzun süre tutunur ve haşereler tarafından daha uzun süre temas edilebilecek özellikte kalır.Böylece etki süresi artmış olur

 

NOT : İnsan Sağlığına  ve  çevreye herhangi bir zarar teşkil etmeyen   bu ilaç ,  yapılan  çalışmalarda  kansorejen  bir  etkiye  sahip  olmadığı belirlenmiştir. Sağlık  Bakanlığı  ve  Dünya Sağlık  Örgütü(  who )  onaylı  bu  ilaçlar  , insanların  yaşam  alanlarındaki  zararlılar  için   kullanılmak  üzere üretilmiştir. Koku  ve  Leke içermeyen  bu ilaç ,  yaşam alanları  içersinde  insanlar  varken  rahatlıkça  kullanılabilir.

Etiketler: ALPHAMOST , ankara fare ilaçlama , ankara ilaçlama , fare ilaçlama , haşere ilaçlama , fare ve haşere ilaçlama , ilçlama firmaları ,

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012

interpratik