Ana Sayfa
» Hakkımızda
» İlaçlama yöntemleri
» Fare ilaçlama Yöntemleri
» Zararlılar
» Belgelerimiz
» İletişim
Hakkımızda

 

Firmamız  halk sağlığı alanında haşereler ile mücadele etmekte ve bu bağlamda   Ankara ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. 7/24 kaliteli hizmet anlayışı ve  %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiş şirketimiz, gelişen kimya sanayi ve teknolojik ilerlemeleri bünyesine dahil etmiştir. Hizmet kalitesinden hiç ödün vermeden , hizmet  amacında olan kuruluşumuz ülkemizde daha kaliteli haşere ilaçlama uygulamalarının gerçekleşmesi noktasında öncü ve lider  olma özelliği taşımaktadır.

Hizmet verdiğimiz ilçelerin her noktasına 7/24 kesintisiz servis gönderme kapasiteli ilaçlama firmamız, eğitimli personeli ve kaliteli ilaçları ile müşterilerine geçici değil kalıcı çözümler sağlamaktadır. Haşerelerin mekanlardan köklü olarak kaldırılması için gerekli bütün işlemler yapılmakta ve ilaçlamanın her safhasında müşteri temsilcilerimiz tarafından teknik destek sağlanmaktadır. Böylece haşereler mekanlardan uzaklaştırılmaktadır.

AMACIMIZ  GARANTİLİ VE SAĞLIKLI İLAÇLAMA  HİZMETLERİ SUNARAK  , SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN  BU ALANDAKİ TÜM SORUN VE ŞİKAYETLERİNE  CEVAP VEREBİLMEKTİR.

Doğamızda bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak intetisit uygulamasına verilen isime ilaçlama denir.
 
Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar. Tarihte  birçok  insan ölümlerinin en önemli sebebinin haşere ve kemirgenler olduğu unutulmamalıdır. Teknolojide meydana gelen değişimlere bağlı olarak haşere ve kemirgenlerle karşı uygulanan mücadele yöntemleri farklılık göstermeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler ışığında ilaçlama çok büyük bir sektör haline gelmiştir. İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde ciddi bir sorumluluk almış olacaksınız. Hatalı yapılan ilaçlama uygulamalarının, beraberinde insan sağlığı üzerinde kalıcı hasarlara yol açabilecek kalıntılar bırakacağını lütf en unutmayınız.
 
Bireysel olarak yapılan ilaçlamalar neticesinde haşere ya da kemirgen sorunlarınızdan tamamı ile kurtulmak maalesef mümkün değildir. Haşeresiz bir hayat için bireysel olarak yapılan hatalı ilaç seçimleri maalesef  haşerelerde ilaca karşı bağışıklık yapmakta bunla beraber gerek zaman gerek ise maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır.
 
Haşere ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlama yapılması üremelerini tamamen durdurmak ve steril bir yaşam olanaklarına sahip olmak açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle gıda sektörleri haşerelerin en yoğun olarak görüldüğü alanlar olup bu sektörlerin gerekli olan hijyen koşullarını sağlayabilmeleri için mutlaka periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir.
 
  Artı İlaçlama Firması Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile bu sektörde var olan tüm yenilikleri yakından takip etmekte, personellerine vermiş olduğu eğitim seminerleri ile ilaçlama kavramını farklı bir çizgiye taşımaktadır. Örnek alan değil, örnek alınan olmanın vermiş olduğu gururu sizlerle paylaşıyor sizleri ayrıcalıklı hizmetlerimize  davet ediyoruz . 

 

Etiketler: ankara fare ilaçlama , ankara ilaçlama , ankara böcek ilaçlama ,

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012

interpratik