Ana Sayfa
» Hakkımızda
» İlaçlama yöntemleri
» Fare ilaçlama Yöntemleri
» Zararlılar
» Belgelerimiz
» İletişim
AGİTA NOVARTİS 10 WG

NOVARTİS  AGİTA  10  WG  KARASİNEK  İLACI

Agita 10 WG, hayvan barınakları ve besin işletmelerinde bulunan karasineklerle mücadele etmek amacıyla geliştirilmiş olan, kullanılma aşamasında karıştırılarak uygulanmaya özgü granüllü toz halinde hazırlanmış bir üründür.

KULLANIM ŞEKLİ

AGİTA 10 WG. hayvan barınaklarında yapılacak olan ergin karasinek mücadelesinde sprey veya boyama şeklinde kullanılabilen ani ve uzun etkili insektisittir.

Uygulamanın etkinliği için, sineklerin ürünü yiyebile­cekleri yüzeylere uygulama yapmak gerekir. Bu ne­denle boyama ya da sprey yerleri olarak, sineklerin kondukları ılık güneşli duvarlar, pencere çerçeveleri, süt boruları ve yemliklerin dış yüzeyi seçilmelidir.

Boyama Yöntemi: 100 g AGİTA 10 WG, 65 ml ılık su ile boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır. Bu karışım 40 m2  lik bir taban alanı veya 100 m2 lik duvar/yüzey uygulaması için yeterlidir. Uy­gulama 10x30 cm ebatlarında ve 7-8 farklı noktadan yapılır. Uygulamanın uygun olmadığı bol çatlaklı duvarlarda ise, uygulama karton veya polietilen parça­lara yapılarak, bunların tavana asılması yoluyla da yapılabilir. Bu uygulamanın etkisi 6-8 hafta boyunca devam eder.

 

 

Agita 10 WG ’un aktif maddesini oluşturan thiametoxam maddesi, sineklere yönelik bir mide zehridir. Sineklerin düzenli beslendikleri yerlere boyama ve sprey şeklinde uygulandığında sinekler tarafından alınmak suretiyle öldürücü insektisidal etkisi gelişir.

 

 

agita sinek ilacı satışı novartis

 

 

agita sinek ilacı satan  yerler ankara ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kara sinek ilacı agita satış  noktası  agita 

agita kara sinek ilacı satışı
Etiketler: agita sinek ilacı ankara , agita satan yerler ankara , agita sinek ilacı nerede satılır , agita karasinek ilacı satın al , agita sinek ilacı toptan ,

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2012

interpratik